Бонуси та промокоди Lootbet

by Орлов Артем


Posted on May 14, 2020 at 09:00 PM


Бонусы от букмекерской конторы LootBet
GGBET промокод:MARVELS

Промокод: MARVEL

При депозиті від 5 € отримай 5 фріспінів в Book Of Ra
При депозиті від 10 € отримай 10 фріспінів в Book Of Ra
При депозиті від 15 € отримай 15 фріспінів в Book Of Ra
При депозиті від 20 € отримай 20 фріспінів в Book Of Ra

GGBET промокод:deco

Промокод:
deco1tv

Додаткові промокоди:
deco
deco1
deco2
deco3
Поповни свій рахунок на суму від 5 € та отримай 100% бонус до депозиту!

GGBET промокод:WISES

Промокод: WISES

При депозиті від 5 € отримай 5 фріспінів в Dungeon
При депозиті від 10 € отримай 10 фріспінів в Dungeon
При депозиті від 15 € отримай 15 фріспінів в Dungeon
При депозиті від 20 € отримай 20 фріспінів в Dungeon

GGBET промокод:LA

Промокод:
LA

Поповни свій рахунок на суму від 5 € і отримай 200% бонус до депозиту!

GGBET промокод:PROCAST

Промокод:
PROCAST

Поповни свій рахунок на суму від 5 € і отримай 100% бонус до депозиту!

GGBET промокод:AEGIS

Промокод:
AEGIS

Захист першої ставки до
1 000₽ рублів

Lootbet — букмекерська контора, де можна робити ставки на кіберспорт і грати в слоти. Є програма лояльності, розрахована на всі категорії шанувальників азарту. Для участі потрібно зареєструватися на офіційному сайті, вказуючи в анкеті e-mail і пароль. Щоб отримувати промокоди, рекомендується поставити галочку у відповідній графі при заповненні анкети. Адміністрація розсилає сповіщення про спеціальні пропозиції в електронних листах поштою.

Привітальне заохочення в Lootbet

Новачки отримують Привітальне заохочення при внесенні першого депозиту. Керівництво додасть до суми поповнення ще 100%. Другою частиною пакета стануть 30 фріспінів у відеослоті Secret Shop і 10 в Counter Punch Pro, які даються після відіграшу грошового подарунка. Для отримання презенту треба активувати код SPRING в профілі. Рекомендується ознайомитися з додатковою інформацією:

  1. Мінімум — 10 євро (або в іншій валюті в еквіваленті).
  2. Максимальне обмеження — 100 €.
  3. Термін виконання умов — 15 днів.
  4. Оборот для виведення — х10.

Під час відіграшу зараховуються одиночні та комбіновані ставки (експреси). На кін ставляться реальні та бонусні гроші, які списуються пропорційно. Допускаються тільки парі з коефіцієнтами від 1.79. Кошти зараховуються в валюті ігрового рахунку.

Бонуси для активних клієнтів

Лояльні відвідувачі отримують презенти при кожному поповненні балансу на порталі БК Lootbet. Розмір подарунка — 50% від внесеної суми. Максимальний ліміт — 50 євро. Для нарахування досить ввести промокод HOME в особистому кабінеті, вимоги адміністрації можна виконувати після активації. Коли подарунок відіграний, керівництво залу дасть 10 безкоштовних обертань в Counter Punch Pro.

Коефіцієнт знижується до 1.49, тому відіграти заохочення простіше. Протягом 10 днів після активації беттори будуть ставити експреси, кожен з яких повинен включати в себе від трьох подій. Підходять будь-які кіберспортивні дисципліни. Оборот — х5.

Умови bonuses і відіграші

До тимчасових акцій належать codes, freespin, freebet. Бонусні гроші переводяться на додатковий рахунок. Одночасно дозволяється активувати тільки один презент. Скористатися іншою спеціальною пропозицією можна після відіграшу першої. Попередньо рекомендується прочитати інформацію на сторінці з описом акції, оскільки кошти витрачаються по-різному:

  • bonus — з бонусного рахунку;
  • real — з реального;
  • real and bonus — пропорційно

Важливо враховувати вимоги до коефіцієнтів. Коли відіграш виконаний, кошти автоматично переводяться на реальний баланс. Залишок суми, що перевищує ліміт, списується. Керівництво БК може в будь-який момент змінити умови, не повідомляючи користувачів.

Орлов Артем LootBet

Залишити коментар:
Ілля Мостовий
Зареєструвався, вніс 15 баксів і взяв 100% -ну надбавку. Хоча дали достатній термін на відмивання, нічого не вийшло. Ставив комбо, через високі кефи злив депозит.
Олексій Варивода
Уже кілька разів користуюся пропозиціями при поповненні. Кефи досить низькі, 5-кратний оборот можливий за тиждень. За допомогою акції зміг непогано збільшити банк.
Сергій Смирнов
Програма лояльності не вражає. Немає фрібета, релоад швидше відволікає.
Ігор Редін
Lootbet - відмінна контора. Створив обліковий запис, відразу скористався депозитною пропозицією. Фріспіни стали приємним сюрпризом. Дуже хороший старт.

Бонуси за реєстрацію!

Букмекерская контора LootBet