Lootbet – виведення коштів та верифікація

by Кожевніков Олександр


Posted on May 14, 2020 at 09:00 PM


вывод средств и верификация в букмекерской конторе LootBet

Керівництво БК Lootbet отримало ліцензію в юрисдикції Кюрасао, завдяки їй підтверджується чесність та надійність контори. Робити ставки на події зі світу кіберспорту можуть лише повнолітні громадяни. Адміністрація перевіряє вік беторів, акаунти порушників блокуються. Не приймаються громадяни країн, де азартні ігри заборонені.

Платіжні інструменти та транзакції

Заявка на виведення виграшів подається із вкладки «Каса». В рамках боротьби з відмиванням коштів дозволяється лише той метод оплати, який використовувався при поповненні рахунку. Змінити спосіб можна після введення депозиту з нього. До платіжних інструментів належать:

  • Visa;
  • Yandex.Money;
  • Skrill;
  • Qiwi;
  • Neteller;
  • Bitcoin.

Мінімальна сума – 10 євро (або в іншій валюті в еквіваленті). Термін транзакції – від 1 до 3 днів. Якщо виплата відбувається один раз на місяць, комісія не стягується. При повторній подачі запиту беруться комісійні 8%.

Відіграш бонусів у Lootbet

Перед поданням запиту слід відіграти нараховані бонуси. Інакше заохочення буде анульоване. Умови залежать від типу презенту. При отриманні 100% -ної надбавки до першого поповнення треба враховувати правила:

  1. Термін – 15 діб.
  2. Оборот – х10.
  3. Тип парі – експрес або ординар.
  4. Коефіцієнти – від 1,79.

Відіграти 50% -ний бонус на другий або наступний депозит ще простіше. Оборот знижується до х5. Коефіцієнти знижуються до 1,49. Приймаються тільки експреси з трьома подіями в кожному. На виконання вимог дається 10 днів.

Процедура перевірки особистості

Відповідно до правил платіжних систем та законодавчих норм, верифікація в Lootbet здійснюється в обов'язковому порядку. До основних документів належать фотографії ID-карти або країни паспорта. Крім цього, керівництво має право запросити скани водійських прав або банківської картки (якщо вона використовувалася для перерахування грошей). Мають бути видно перші шість та останні чотири цифри.

Наземних пунктів прийому інтерактивних ставок немає, тому процедура відбувається віддалено. Фото завантажуються в особистому профілі й відправляються адміністрації. За необхідності оператори можуть запросити фотографію клієнта з посвідченням особи в руках і листком, на якому написано назву порталу та адресу e-mail. Ще один варіант – відеоконференція.

Кожевников Александр LootBet

Залишити коментарі:
Максим
Роблю ставки в БК Лутбет більше двох місяців. Поки співпраця радує, серйозних мінусів не помітив. Верифікація пройшла швидко, відеоконференцію не вимагали. Гроші на карту надійшли через п'ять днів після подачі заявки.
Олег
Співробітники техпідтримки букмекера лояльні до користувачів. Мене відразу верифікували без проблем, допомогли вирішити проблему з поповненням депозиту. Єдиний мінус – спілкування з операторами можливе лише англійською.
Андрій
Намагався пройти перевірку особистості. На порталі букмекерської контори зазначено, що треба надіслати фотографії паспорта або водійських прав, а також пластикової картки. Завантажив усі доки, але процедура так і не пройдена. Співробітники служби підтримки весь час висувають нові й нові вимоги.
Микола
Чудовий букмекер, під час транзакцій немає жодних комісій. Відправлені скани перевірили за день, питань не задавали, конференцію по Скайпу не вимагали.

БОНУС ЗА РЕЄСТРАЦІЮ!

Букмекерская контора LootBet